1 urodziny bloga i konkurs

happy-birthday-todd-lowe-L-i2MGNR

Kochani właśnie mija rok od dodania mojego pierwszego wpisu na bloga. Niesamowite! Rok intensywnego pisania, fotografowania i gotowania. Początkowo nie miałam pewności czy wytrwam i czy kogoś zainteresują moje przepisy. Jednak udało się – na blogu znajduje się ponad 100 przepisów, a fanpage na FB liczy już 90 osób. Codziennie także spora liczba czytelników odwiedza mojego bloga, co bardzo mnie cieszy.

W tym miejscu chciałbym podziękować Wam za ten wspólny rok, za Wasze odwiedziny, komentarze, uśmiechy, porady, opinie. Dzięki serdeczne, bez Was prowadzenie bloga nie miałoby sensu. Mam nadzieję że kolejny rok blogowania będzie równie owocny i smaczny co ten mijający.

Nie ukrywam, że blogowanie sprawia mi niesamowitą frajdę. Świadomość, że publikowane treści są dla kogoś przydatne sprawia, że z przyjemnością siadam do pisania kolejnego wpisu. Dzięki prowadzeniu bloga poznałam bardzo fajne osoby, które tak jak ja zajmują się gotowaniem i blogowaniem. Poznałam wiele nowych składników, przepisów i technik kulinarnych. Dzięki blogowi ciągle się rozwijam i uczę – zwłaszcza sztuki fotografii.

Z tej okazji chciałabym zaprosić Was na konkurs, w którym do wygrania będzie książka „Trendy w smakach na widelcu – blogerzy kulinarni prezentują 5 trendów w smakach”. Publikacja to zbiór najlepszych przepisów polskiej blogosfery wyłonionych w konkursie Trendy w smakach 2013. Książka jest bardzo ładnie i starannie wydana, a przepisy w niej umieszczone na pewno zachęcą Was do kulinarnych eksperymentów. Na jednej ze stron jest także mój przepis na Pasticcio, czyli mięsno-rybną zapiekankę makaronową.

Ostatnio bardzo lubię piec ciasteczka, ale nie mam zbyt wielu pewnych i sprawdzonych przepisów- ale wierzę, że wy macie!!!

W dniach od 25.10.2013 do 01.11.2013 prześlijcie na adres smakowisko@wp.pl swój sprawdzony przepis ( wraz z zdjęciem) na ciasteczka. Osoba, której przepis spodoba mi się najbardziej otrzyma ode mnie książkę „Trendy w smakach na widelcu”. Dodatkowo przyznam także dwa wyróżnienie, które otrzymają ode mnie nagrodę niespodziankę.

Zapraszam serdecznie do udziału w konkursie;-)

DSC_9208

DSC_9212

DSC_9219

4 przemyślenia nt. „1 urodziny bloga i konkurs

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj operację abym wiedziała że nie jesteś robotem *