para przed telewizorem

Kiedy przygotowujesz niespodziankę dla swojej połówki postaraj się, aby wieczór wyglądał jak najbardziej idealnie. Poza kwiatami i kolacją dobrze będzie zaskoczyć swoją ukochaną lub ukochanego romantycznym filmem. Co jeśli nie macie jednak pomysłu lub nie wiecie na co się zdecydować? Dobrze się składa. Poniżej znajduje się lista romantycznych filmów, które warto zobaczyć podczas romantycznego wieczoru. Sprawdźcie sami!

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/filmy-idealne-na-randke/

„Poradnik pozytywnego myślenia”

Jest to film opowiadający o młodym mężczyźnie, który cierpi na chorobę dwubiegunową. Po powrocie ze szpitala stara się wrócić do wcześniejszego stanu, zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Robi to wszystko po to, aby odzyskać swoją żonę. Na drodze do tego staje Tiffany, z którą mężczyzna spotyka się podczas porannego biegania.

Para po jakimś czasie łapie świetny kontakt. Początkowo kobieta stara się pomóc mężczyźnie w odzyskaniu żony, główny bohater za to pomaga Tiffany stając się jej partnerem do tańca. Historia pokazująca trudności życia po wyjściu ze szpitala oraz powrót do codzienności po przejściach.

„La La Land”

Jest to film idealny dla marzycieli. Opowiada o młodej aktorce, która dorabia sobie w restauracji. W filmie pojawia się Sebastian, który jest muzykiem jazzowym, grającym w małej knajpce. Kiedy para spotyka się, łączy ich wspólne pragnienie osiągnięcia celów i rozwijanie swojej kariery. Uczucie dodaje im skrzydeł jednak podczas tego zaczyna im brakować czasu na rozwijanie samych siebie,  zaczynają więc się od siebie oddalać.

„Duma i uprzedzenie”

Do malowniczego Netherfield przyjeżdża przystojny i bogaty Charles Bingley, który ma plany osiedlić się właśnie w tym miejscu. Wzbudza on niemałe zainteresowanie swoją osobą wśród lokalnych mieszkańców. Mężczyzna zakochuje się w najstarszej córce swojej sąsiadki.

„Ona”

Film przedstawia historię samotnego pisarza, który kupuje system operacyjny zaprojektowany tak, aby spełniał jego oczekiwania. Między mężczyzną, a systemem rozwija się uczucie, które jest dużym problemem. Film pokazuje, co może stać się z naszym życiem przez coraz to nowocześniejsze technologie.

Zobacz też: http://modelstory.pl/eko-pielegnacja-twarzy-i-ciala/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here