Przedłużanie włosów – zrób to sam!

0
1390

Część klientów pyta nas czy możliwe jest choćby częściowe zwiększenie objętości włosów i poprawienie ich ogólnej prezencji w zaciszu własnych czterech ścian. Okazuje się, że jak najbardziej – w dzisiejszym artykule opiszemy metodę, która sprawdzi się wręcz wyśmienicie, jeżeli burzy gęstych i zdrowych włosów potrzebować będziemy „na już”, a więc przed wyjściem na ważne spotkanie towarzyskie lub biznesowe, a dodatkowo nie będziemy mieli możliwości skorzystać z usług doświadczonego fryzjera czy stylisty.

W nadmienionej sytuacji sięgnąć możemy po niedrogie oraz bardzo skuteczne dopinki noszące też nazwę pasemek Clip In. Jak sama nazwa wskazuje, mogą one zostać samodzielnie przyczepione do fryzury przy pomocy niewielkich, podatnych na nacisk klamerek, które po aplikacji znikają we włosach, przez co ich zauważenie jest nie lada wyzwaniem, nawet przy silnym oświetleniu słonecznym lub sztucznym. Rozwiązanie takie ma jeszcze jeden duży plus – jest nim cena. Niezależnie od tego, czy postanowią Państwo nabyć pasemka bezpośrednio w naszym salonie https://hairagain.com.pl czy też skorzystają Państwo z oferty sklepu internetowego albo portalu aukcyjnego, z pewnością nie wydrenują one Państwa portfela, jako że za najtańsze warianty przyjdzie nam zapłacić niewiele ponad sto złotych. Oczywiście, im wyższa jakość i lepszy materiał, z którego powstają wyroby, tym koszt będzie większy, jednakże wielu konsumentów jest na taki wydatek w pełni przygotowanych.

Kto jeszcze powinien rozważyć zakup zestawu, który można następnie samodzielnie zamocować na włosach celem zwiększenia ich atrakcyjności i poprawy prezencji ogólnej? Na myśl przychodzą przede wszystkim przedstawicielki płci pięknej, które pragną stale eksperymentować ze swoim wyglądem, poszukując własnej drogi i podkreślając swą niezwykłość. Dzięki dopinkom Clip In jest to niezwykle proste – jednego dnia możemy kusić krótką, delikatną fryzurą, by następnego wprawiać rodzinę i znajomych w osłupienie burzą gęstych loków, które to dodatkowo utrzymane będą w najbardziej odpowiadającym nam kolorze.

Warto jednak wziąć pod uwagę, że tego typu rozwiązanie ma charakter wyłącznie tymczasowy – zależnie od jakości produktu, wytrzyma on od kilku dni do kilkunastu tygodni, a więc jeżeli interesuje nas długotrwałe przedłużanie i zagęszczanie fryzury, bardziej ekonomicznym oraz komfortowym rozwiązaniem okaże się jednak wizyta w renomowanym salonie perukarskim lub salonie fryzjerskim, gdzie do naszych włosów naturalnych przy pomocy specjalistycznych urządzeń przymocowane zostaną naturalne lub syntetyczne pasma włosów o odpowiadającej nam długości, stopniu skrętu oraz kolorze. Ostateczny wybór pozostawiamy jednak jak zwykle naszym klientom, gdyż to właśnie oni wiedzą najlepiej co im w duszy gra oraz na jakie rozwiązanie chcą się zdecydować! Zawsze jednak wyciągniemy pomocną dłoń do osób niezdecydowanych oraz poszukujących nowych, nietypowych rozwiązań stylistycznych!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here