Skuteczne odchudzanie z grupą wsparcia.

Zima rozpoczęła się już na dobre, a mróz daje nam coraz bardziej w kość. Trzeba się więc bardzo ciepło ubierać, by nie poddać się wirusom i nie trafić do łóżka na dłużej. Tęsknota za latem jest ogromna, ale w Polsce mamy taki klimat i niestety, jeśli decydujemy się na mieszkanie w naszym kraju, to musimy to zaakceptować. Jednakże wiele osób potrafi sobie dobrze poradzić z jesienną depresją i ciężką, mroźną zimą. Mnóstwo ludzi magazynuje po prostu energię latem i stara się chwytać sporo naturalnej witaminy, która znajduje się w promieniach słonecznych. Dzięki temu można sprawnie przetrwać zimę bez wahań nastrojów.

Moje lato wyglądało podobnie i spędziłem je prawie w całości na zbiorach czereśni za granicą. Można więc sobie wyobrazić, że złapałem mnóstwo słońca i szczerze mówiąc miałem go czasem zdecydowany przesyt. Mimo wszystko decydując się na zagraniczne wyjazdy tego typu, musimy być w 100% pewni tego, że będą one dla nas ciężkie i lepiej wcześniej pozytywnie się nastawić, by później przykro się nie rozczarować. Za granicą pracuje się z reguły nawet do 12 godzin na dobę i nie ma zbyt wielu przerw na jedzenie, czy też picie. Oczywiście można podjeść sobie sporo witamin z czereśni i złapać energię, ale nie jest to tak pożywny posiłek, jak prawdziwy obiad.

Na zbiory czereśni, wiśni, malin i innych owoców, wyjeżdża się z reguły w okolicach wakacji i to właśnie wtedy jest najwięcej ogłoszeń tego typu. Można je znaleźć na wielu portalach społecznościowych, gazetach i ogólnie w szerokim internecie. Jak to mówią, kto szuka, ten znajdzie. Na wyjazd za granicę namówił mnie mój znajomy, który takie wypady robił już kilka lat temu i tak się do nich przyzwyczaił, że jeździ rok w rok. Jest to bardzo dobra okazja na odłożenie sobie pieniędzy i zarobienie ich choćby na studia. Nie każdy jest człowiekiem, który lubi naciągać na pieniądze swoich rodziców i wiele osób chce nawet w młodym wieku odciążyć ich i zacząć zarabiać już tylko na siebie.

Szczególnie zainteresowani tego typu pracą są studenci, którzy takim jednym wyjazdem są w stanie zarobić nawet na całe studia. Znam bowiem osoby, które za 3 miesięczny wyjazd za granicę przywożą do Polski kilka tysięcy złotych. Dla dziennego studenta są to zbawienne pieniądze i może on się po powrocie z zagranicznej tułaczki skupić mocno na studiach i nauce, a nie pracy w weekendy i dorabianie po nocach. Niestety takie są realia i mnóstwo młodych ludzi, którzy uczą się od poniedziałku do piątku, w soboty i niedzielę pracują całe dnie i noce, tak żeby udało im się opłacić akademik i wytrwać kolejny semestr na studiach. Ci bardziej ambitni wyjeżdżają więc właśnie poza ojczyznę i wychodzą na tym z reguły bardzo dobrze.

Na ostatnim wyjeździe poznałem także koleżankę, która zawsze powtarzała, że czereśnie a odchudzanie, to jedna z jej głównych tajemnic. Zaczęła mi opowiadać, że odkryła tą zależność kilka lat temu, gdy nie mówiono o niej jeszcze w ogóle i nikt by o tym nie przypuszczał. Znajoma miała niestety sporą nadwagę i bardzo ją to męczyło. Używała wielu preparatów, które były polecane w internecie, oraz ćwiczyła kilka razy w tygodniu na siłowni. Nie przynosiło to zbyt wielkiego efektu i dopiero w połączeniu ze spożywaniem czereśni, zobaczyła niesamowite efekty. Musiała też oczywiście zachować restrykcyjną dietę, oraz nie zaprzestać uczęszczania na siłkę, gdyż to wszystko szło ze spożyciem czereśni w parze.

Jak więc widać można zrzucić prostym sposobem nadmiar kilogramów i pozbyć się masy kompleksów, które bardzo często niszczą nam życie i sprawiają, że nie mamy na nic ochoty. Znajoma straciła ponad 40 kilogramów trzymają się wytrwale swojego sposobu aż przez pełen rok. Teren ma świetnego chłopaka i odzyskała totalną pewność siebie. Mało komu potrafi się przyznać, że sukcesem tego były pożywne i pyszne czereśnie, oraz dostarczanie ich do organizmu z innymi posiłkami. Organizmy są totalnie różne i na jednych zadziała czereśnia, na innych truskawka, a na jeszcze inne osoby imbir i czosnek. Powinniśmy więc nie obawiać się tego, by żyć z naturą za pan brat i poznać ją za swojego życia w bardzo dobrym stopniu. Wielu z nas boi się bowiem jedzenia roślin, czy warzyw, które są mniej popularne. Nie mamy nawet pojęcia ile czasem tracimy i jak wiele wartości odżywczych drzemie w takich przyprawach.

Sam do niedawna nie używałem imbiru, czy też kurkumy. Do czasu aż moja znajoma, która pracuje w Wielkiej Brytanii przywiozła mi zestaw przypraw do dań i do codziennego użytku. Smak i zapach niektórych poczułem dopiero pierwszy raz w życiu. Każdy z nas zna to uczucie, gdy coś pojawia się w jego nozdrzach po raz pierwszy i jest totalną nowością. Jest to fajny stan i jeśli tylko aromat przypadnie nam do gustu, to dana przyprawa z pewnością zagości na dłużej w naszej kuchni. Osobiście kilka lat temu zacząłem wręcz nadużywać dosypywania ziół i mielenia suszonych warzyw i bardzo się cieszę z takiej metamorfozy. Przed tą przemianą moja kuchnia i odżywianie się, były tak naprawdę bardzo nudne i powielałem codziennie te same potrawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here