jelly

Amerykańskie Jelly Belly znane przede wszystkim z produkcji charakterystycznych fasolek o intrygujących smakach to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek słodyczy na świecie. Choć specjalnością firmy są wspomniane fasolki, to jednak w jej ofercie znaleźć możemy również wiele innych, atrakcyjnie prezentujących się słodyczy. Przykładem są czekoladowe przekąski przybierające nietuzinkowe kształty, lizaki, żelki oraz inne słodkości. 

Kolorowe fasolki z aromatyczną zawartością

Najpopularniejszym produktem amerykańskiej marki Jelly Belly są charakterystyczne fasolki, czyli kolorowe cukierki, których konsystencja przypomina tradycyjne żelki. To słodycze odbiegające zarówno formą, jak i oferowanymi smakami od klasycznych miśków, które są powszechnie dostępne na rynku polskim. Takie cukierki do ciekawa alternatywa dla typowych lizaków i tradycyjnych żelek, zwłaszcza dla miłośników wyrafinowanych, rzadko spotykanych wśród słodyczy smaków. W ofercie firmy znajdziemy fasolki owocowe, o smakach charakterystycznych produktów i specjalne zestawy o dziwnych smakach, które są znakomitym pomysłem na prezent i doskonałą zabawę podczas różnego rodzaju imprez czy spotkań towarzyskich. Oczywiście kolorowe fasolki to nie lizaki, ale jeśli nie zdecydujesz się ich od razu pogryźć, możesz przez dłuższy czas cieszyć się oferowanym przez nie, często niezwykle wyrafinowanymi smakami.

Czekoladowe smakołyki dla miłośników serii Harry Potter

Kolejnym, cieszącym się dużą popularnością rodzajem słodyczy oferowanych przez markę Jelly Belly są czekoladowe figurki inspirowane powszechnie znaną serią traktującą o przygodach młodego czarodzieja. Czekoladki Harry Potter to ciekawa alternatywa dla klasycznych lizaków czy kultowych żelek, zwłaszcza dla miłośników serii – książek i filmów o Harrym Potterze oraz tych wszystkich, którzy nie mogą się oprzeć delikatnemu smakowi dobrej jakości mlecznej czekolady. Niektóre z oferowanych przez Jelly Belly czekoladek z powodzeniem można traktować jako lizaki – przykładem jest charakterystyczna różdżka czarodzieja w całości wykonana z delikatnej, rozpływającej się w ustach mlecznej czekolady.

Jeśli dotychczas nie miałeś lub miałaś okazji do spróbowania oryginalnych słodyczy amerykańskiej marki Jelly Belly, na początek warto spróbować oferowanych przez nią owocowych fasolek, ewentualnie czekoladowych przekąsek w formie lizaków. W dobrze zaopatrzonych sklepach ze słodyczami znaleźć można również fasolki o nietypowych smakach oraz inne rodzaje słodyczy oferowanych przez tę markę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here