Jak wybrać najlepszy salon manicure w Lublinie? Wiemy, jak go znaleźć!

Myśląc nad wyborem odpowiedniego salonu manicure, który może zaspokoić nasze oczekiwania, a przy tym polecić nowe techniki zadbania o paznokcie, musimy najpierw odpowiedzieć sobie na pytanie odnośnie naszych własnych oczekiwań. Nie wiemy, co tak naprawdę sprawi, że nasze paznokcie u dłoni, czy stóp, będą wyglądały najlepiej, jak to tylko możliwe. Wciąż pojawiają się nowinki, nowe metody pielęgnacyjne, nowości w zdobieniu paznokci. Które więc wybrać? Zanim dokonamy wyboru salonu i technik manicure, należy najpierw poznać popularne oferty salonów manicure i poszukać najlepszego gabinetu w swoim mieście.

Najpopularniejsze metody manicure

Klientki najczęściej wybierają dla siebie kilka z najpopularniejszych technik manicure, a należy do nich:

  • manicure żelowy,
  • manicure akrylowy,
  • manicure hybrydowy.

Istnieją również inne metody, które powstały z pewnych połączeń oraz ewolucji metod już znanych, ale omówmy te trzy najbardziej popularne.

Manicure żelowy

Manicure żelowy jest zwany również metodą manicure za pomocą światła. Polega ona na tym, że na płytce paznokcia formuje się powłokę żelową, która następnie utrwala się za pomocą lampy UV. Formowanie można wykonać dowolną metodą, ale najskuteczniejsze jest formowanie za pomocą dedykowanych szablonów albo z użyciem tipsów, które dowolnie mogą przedłużyć płytkę paznokcia. Z usunięciem nie ma żadnych problemów. Żel usuwa się za pomocą specjalnych preparatów, które go rozpuszczą albo przez spiłowanie go z płytki.

Manicure akrylowy

Manicure akrylowy zazwyczaj stosuje się, kiedy chcemy celowo przedłużyć płytkę paznokcia oraz wzmocnić ją. Wiele kobiet, których paznokcie są słabe i łamliwe decyduje się właśnie na tę metodę manicure. Poza tym pozwala ona na lakierowanie paznokci na dowolny kolor, dając piękny efekt zadbanych paznokci. Akryl na paznokciach jest trwały i bezbarwny, więc łatwo daje się malować, a z jego usunięciem również nie ma problemu, gdyż można tego dokonać, używając acetonu lub zmywacza na bazie rozpuszczalnika.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy jest chyba najpopularniejszy, choć nie każda kobieta wybiera akurat tę metodę. Jego zaletą jest trwałość, łatwość wykonania nawet na naturalnej płytce paznokcia, co dodatkowo sprawia, że paznokieć się nie uszkadza, a także wygląda naturalnie i pasuje do paznokci o każdej długości. Jego wadą jest na pewno to, że nie można przedłużyć paznokcia, można na tak stworzonym umieścić proste tylko zdobienia, a usunięcie hybrydy możliwe jest tylko za pomocą specjalnych preparatów.

Jak wybrać salon w Lublinie, aby być z niego zadowolona?

Zdaje się to prostym zadaniem, ale należy zwracać uwagę na oferty i prestiż salonów manicure i byłoby dobrze, gdyby wszystkie one wykonywały swoje zadania na jednakowym poziomie. Na szczęście za pośrednictwem strony https://www.moment.pl/paznokcie/manicure/lublin osiągamy łatwy dostęp do zaufanego salonu manicure w Lublinie, który nie tylko wykonuje popularne usługi, ale też daje dużo więcej.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrzysmak Amerykanów
Następny artykułRyż na odchudzanie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here